Gledat više puta

Neće ići: Pogledajte spektakularnu 'bananu' LeBrona Jamesa!

Ponajbolji košarkaš današnjice LeBron James ''opalio'' je fantastičnu blokadu Tiagu Splitteru u drugoj finalnoj utakmici doigravanja NBA lige. Bio je to nedvojbeno najatraktivniji detalj utakmice Miamija i San Antonija…

Nakon što su San Antonio Spursi slavili u prvoj utakmici u Miamiju s 92-88, branitelj naslova, momčad Heata, uzvratila je slavljem 103-84, te poravnala seriju na 1-1.

Presudna je bila serija domaćina 33-5 u drugom poluvremenu. U tom dijelu utakmice se za potez dana pobrinuo LeBron James. Nešto više od 8 minuta prije kraja utakmice, pri vodstvu svoje momčadi 86-67, James je fantastično blokirao Tiaga Splittera nakon što se ovaj visoko uzdignuo i pokušao zakucati jednom rukom.

Akciju nema smisla puno opisivati, naprosto je treba vidjeti…(TS)