bravo bojane

VIDEO Bogdanović za pobjedu šutom preko ruke, Hezonjin Orlando razbio Bullse

Bojan Bogdanović i Brooklyn Netsi nanijeli su neočekivani poraz kandidatu za doigravanje...

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nastavio je pružati dobre partije u dresu Brooklyn Netsa pod vodstvom novog trenera Tonyja Browna, pa je noćas ubacio 18 poena za pobjedu protiv Indiana Pacersa 120-110.

U zadnjoj četvrtini Bogdanović je ubacio dvije trice, a jednu je pogodio 38 sekundi za vodstvo 116-110, čime je osigurao pobjedu Netsa. Bogdanović je odigrao 28 minuta, a uz 18 poena (šut 7-14) upisao je i 2 skoka, te 2 asistencije. Od njega je bio bolji samo centar Brook Lopez sa 23 koša.

Podsjetimo, prije samo koji dan Brooklyn je slavio protiv vodeće momčadi Istočne konferencije Cleveland Cavaliersa, a Bogdanović je tada položio i iznudio dodatno slobodno bacanje pored najboljeg igrača današnjice LeBrona Jamesa.

Kod Indiane, po običaju, najbolji je bio Paul George sa 27 poena.

Brooklyn je predzadnji u Istočnoj konferenciji NBA lige sa omjerom od 21 pobjede i 51 poraza.

Orlando Magic je svladao Chicago Bullse sa 111-89, a hrvatski košarkaš Mario Hezonja je u 22 minute upisao 5 koševa, 1 skok i 1 asistenciju za Orlando.

Centar Orlanda Dewayne Dedmon odigrao je najbolju utakmicu u karijeri, ubilježivši 18 poena i 13 skokova.

Bullsi (omjer 36-36) su tako izgubili treću utakmicu zaredom i premda, uz Cleveland, imaju najbolji igrački kadar na Istoku mogli bi ostati bez doigravanja. Chicago je trenutno deveti na Istoku, jedno mjesto ispod plasmana koje vodi u doigravanje.