solidni bojan i mario

VIDEO Monstruozni Durant slomio srca Njujorčanima

Sinoć su na NBA terene istrčali i Mario Hezonja i Bojan Biogdanović i obojica su zabila po 11 koševa u porazima svojih momčadi Orlando Magica i Brooklyn Netsa...

Mario Hezonja je odigrao 17 minuta tijekom kojih je ugrabio jedan skok i zabio 11 koševa u porazu Orlanda od Milwaukee Bucksa od 100-107. Za Orlando Marija Hezonja je ovo bio 11. poraz u 12 utakmica.

Najučinkovitiji kod Bucksa bio je Giannis Antetokounmpo koji je zabio 25 koševa. Jerryd Bayless je pogodio dvije trice u zadnje dvije minute, uključujući i ubačaj 13 sekundi prije kraja za vodstvo Milwaukeea 103-99. Khris Middleton, koji je utakmicu završio s 25 koševa, pogodio je dva slobodna bacanja sekundu prije kraja za vodstvo od 105-100. Kod Orlanda je najučinkovitiji bio Victor Oladipo koji je zabio 18 koševa, a Nikola Vučević je dodao 16.

Miami Heat je sinoć na krilima Dwyanea Wadea i Chrisa Bosha pobijedio Brooklyn Netse sa 102-98, a Bojan Bogdanović je u porazu svoje momčadi odigrao 23 minute. U tom je vremenu zabio 11 koševa kojima je dodao dva skoka i jednu asistenciju. Wade i Bosh su svaki zabili po 27 koševa za pobjedu Heata.

Wade je upisao i osam asistencija te četiri skoka. Kod Netsa najbolji su bili Andrea Bargnani, koji je zabio 20 koševa, i Joe Johnson sa 15 poena. Brooklyn Netsi su gubili 94-93 dvije minute do kraja kada je Thaddeus Young promašio šut za vodstvo. Nakon toga je na Wadeu napravljen prekršaj i on je pogodio oba slobodna bacanja. Luol Deng je poslije toga ukrao loptu i dodao je opet Wadeu koji je pogodio za 99-93.

Kevin Durant je sinoć zabio 44 koša u pobjedi Oklahoma City Thundera od 128-122 nakon produžetka nad New York Knicksima. Uz to je upisao i 14 skokova, a i pogodio je šut 16.2 sekunde prije kraja regularnog dijela utakmice da bi u produžetku ubacio sedam poena. Russell Westbrook je utakmicu završio s 30 postignutih koševa, 10 asistencija i osam skokova za Thunder.

Knickse je predvodio Langston Galloway koji je zabio 21 koš. Derrick Williams je dodao 19 koševa i 10 skokova, ali Knicksi, koji su imali prednost od 11 koševa u zadnjoj četvrtini, nisu nijednom poveli u produžetku nakon što je Westbrook zabio prvi koš.

NBA liga, utorak:

Indiana Pacers - Los Angeles Clippers 89-91

Philadelphia 76ers - Phoenix Suns 113-103

Brooklyn Nets - Miami Heat 98-102
(Bojan Bogdanović je igrao 23:28 minuta, ugrabio 2 skoka, upisao 1 asistenciju i zabio 11 koševa)

New York Knicks - Oklahoma City Thunder 122-128 (produžetak)

Toronto Raptors - Washington Wizards 106-89

Milwaukee Bucks - Orlando Magic 107-100
(Mario Hezonja je igrao 17:23 minute, ugrabio jedan skok i zabio 11 koševa)

Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 112-97

Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 90-92