Lakersi lako s Bucksima, Boston slavio u produžetku

Aktualni prvaci Boston Celticsi u produžetku su dobili Indiana Pacerse 122:117, Lakersi su lako pobijedili Milwaukee sa 105:9, a Knicksi su umalo ostali bez sigurne pobjede protiv Detroita.

New York Knicksi su bili vrlo blizu da izgube već dobivenu utakmicu protiv Detroita. Nakon što su već u prvom poluvremenu ostvarili 29 koševa prednosti, Detroit se uspio vratiti odličnom igrom u posljednje dvije četvrtine, te je minutu i 40 sekundi prije kraja stigao na samo šest poena minusa (90:96). No, Al Harrington je zabio tricu koja je Knickse ipak odvela do pobjede 104:92.

Kod Knicksa najbolji su bili Chris Duhon s 25 i Quentin Richardson s 23 koša, a u momčadi Detroita Tayshaun Prince ubacio je 23, a Allen Iverson 17 poena.

Aktualni prvaci Boston Celticsi u produžetku su dobili Indiana Pacerse 122:117, a briljirao je Ray Allen s 35 poena. Kevin Garnett je upisao 17 koševa i 20 skokova, a Paul Pierce 17 poena.

LA Lakersi su lakoćom pobijedili Milwaukee 105:92, a najveći doprinos dali su Kobe Bryant s 20, te Derek Fisher s 19 koševa.

Toronto je kod kuće poražen od Portlanda 97:98, a hrvatski reprezentativac Roko Ukić nije igrao za domaćine.

Pobjedu Portlandu donio je Steve Blake, koji je osam sekundi prije kraja susreta pogodio tricu. Blake je utakmicu završio s 19 poena, a LaMarcus Aldridge ubacio je 20. Toronto su predvodili Jermaine O'Neal s 24 i Chris Bosh s 19 koševa.