Kraj rekordne serije: Zvezda bolja od Cibone

Košarkaši Cibone doživjeli su prvi poraz (72-51) u ovosezonskom izdanju regionalne NLB lige i to u Beogradu od Crvene zvezde. Izjednačen prvi dio utakmice zamijenila je napadačka nemoć cibosa u drugome.

Bila je to pomalo čudljiva utakmica čiji je prvi dio obilježila kanonada trica s obje strane, a nastavak mnogo veća indisponiranost u šutu.

Poglavito se to odnosi na gostujući sastav koji je u nastavku zaustavljen na svega 13 ubačenih koševa, od čega tek dva (!?) Tomasova u posljednjih deset minuta igre.

Zvezdu je do četvrte pobjede u devetoj utakmici vodio Vuk Radivojević s 13 poena i šest skokova, dok je Marko Tomas ponovno bio najbolji pojedinac zagrebačke momčadi. Ubacio je 22 poena (trica 6-9) za 32 minute igre.