Košarka
SPORTOVI
Košarka
Mundobasket 2014.

Kompletan raspored Svjetskog prvenstva u košarci

Raspored Svjetskog prvenstva za košarkaše koje će se održati u Španjolskoj od 30. kolovoza do 14. rujna:

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

SKUPINA A (Granada),

1. kolo, 30. kolovoza:

Egipat - Srbija (15.30)

Francuska - Brazil (18.00)

Iran - Španjolska (22.00)

2. kolo, 31. kolovoza:

Srbija - Francuska (15.30)

Brazil - Iran (18.00)

Španjolska - Egipat (22.00)

3. kolo, 1. rujna:

Iran - Srbija (15.30)

Francuska - Egipat (18.00)

Brazil - Španjolska (22.00)

4. kolo, 3. rujna:

Egipat - Iran (15.30)

Srbija - Brazil (18.00)

Španjolska - Francuska (22.00)

5. kolo, 4. rujna:

Brazil - Egipat (15.30)

Iran - Francuska (18.00)

Srbija - Španjolska (22.00)

SKUPINA B (Sevilla),

1. kolo, 30. kolovoza:

HRVATSKA - Filipini (12.30)

Portoriko - Argentina (17.30)

Grčka - Senegal (20.00)

2. kolo, 31. kolovoza:

Argentina - HRVATSKA (13.30)

Senegal - Portoriko (17.30)

Filipini - Grčka (20.00)

3. kolo, 1. rujna:

HRVATSKA - Senegal (12.30)

Argentina - Filipini (17.30)

Portoriko - Grčka (20.00)

4. kolo, 3. rujna:

Filipini - Portoriko (13.30)

Senegal - Argentina (17.30)

Grčka - HRVATSKA (20.00)

5. kolo, 4. rujna:

Senegal - Filipini (14.00)

HRVATSKA - Portoriko (18.00)

Argentina - Grčka (22.00)

SKUPINA C (Bilbao),

1. kolo, 30. kolovoza:

Ukrajina - Dominikanska Republika (12.30)

Novi Zeland - Turska (16.00)

SAD - Finska (21.30)

2. kolo, 31. kolovoza:

Dominikanska Republika - Novi Zeland (12.30)

Finska - Ukrajina (16.00)

Turska - SAD (21.30)

3. kolo, 2. rujna:

Ukrajina - Turska (15.00)

SAD - Novi Zeland (17.30)

Finska - Dominikanska Republika (21.30)

4. kolo, 3. rujna:

Novi Zeland - Ukrajina (15.00)

Turska - Finska (17.30)

Dominikanska Republika - SAD (21.30)

5. kolo, 4. rujna:

Finska - Novi Zeland (15.00)

Ukrajina - SAD (17.30)

Turska - Dominikanska Republika (21.30)

SKUPINA D (Gran Canaria),

1. kolo, 30. kolovoza:

Angola - Južna Koreja (12.30)

Australija - Slovenija (16.30)

Meksiko - Litva (19.00)

2. kolo, 31. kolovoza:

Južna Koreja - Australija (12.30)

Slovenija - Meksiko (16.30)

Litva - Angola (19.00)

3. kolo, 2. rujna:

Angola - Meksiko (12.30)

Australija - Litva (16.30)

Južna Koreja - Slovenija (19.00)

4. kolo, 3. rujna:

Meksiko - Australija (12.30)

Slovenija - Angola (16.30)

Litva - Južna Koreja (19.00)

5. kolo, 4. rujna:

Australija - Angola (12.30)

Južna Koreja - Meksiko (16.30)

Litva - Slovenija (20.30)

OSMINA FINALA,

6. rujna, Barcelona:

utakmica broj 61: C3 - D2

utakmica broj 62: C1 - D4

6. rujna, Madrid:

utakmica broj 63: A3 - B2

utakmica broj 64: A1 - B4

7. rujna, Barcelona:

utakmica broj 65: C4 - D1

utakmica broj 66: C2 - D3

7. rujna, Madrid:

utakmica broj 67: A4 - B1

utakmica broj 68: A2 - B3

ČETVRTFINALE,

9. rujna, Barcelona:

utakmica broj 69: pobjednik 61 - pobjednik 62

utakmica broj 70: pobjednik 65 - pobjednik 66

10. rujna, Madrid:

utakmica broj 71: pobjednik 63 - pobjednik 64

utakmica broj 72: pobjednik 67 - pobjednik 68

POLUFINALE,

11. rujna, Barcelona:

pobjednik 69 - pobjednik 70 (21.00)

12. rujna, Madrid:

pobjednik 71 - pobjednik 72 (22.00)

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

13. rujna, Madrid (18.00)

FINALE:

14. rujna, Madrid (21.00)

(Hina)

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati

Nastavi čitati