Dudu odličan u pobjedi nad Liverpoolom

Arsenal je u Liga Kupu sa 2:1 bio bolji od Liverpoola a na teren se vratio i naš Eduardo.

Eduardo da Silva odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Topnika nad Redsima. Arsenal je poveo u 19. minuti pogotkom Meride oštrim udarcem s ruba šesnaesterca. No stvari na početak vraća Insua u 26. minuti sjajnim udarcem s dvadeset metara.

Na početku drugog dijela riješeno je pitanje pobjednika. Merida je s lijeve strane ubacio loptu u sredinu, a Eduardo i Bendtner su se umalo sudarili pokušavajući doći do lopte. Na kraju je lopta ipak došla do Bendtnera koji je loptu zakucao pod prečku.

Dudu se u 53. minuti zamalo upisao u strijelce, Merida je ponovno ubacio a Dudu uklizao ali nije uspio ugurati loptu u mrežu. Deset minuta prije kraja utakmice Eduardo se lijepo oslobodio braniča Škrtela ali je onda prebacio gol iz teške pozicije. Pobjedom je Arsenal osigurao četvrtfinale engleskog Liga Kupa.