Double-double učinak

Majstor Šarić odveo Philadelphiju do pobjede nad Knicksima

U noći s petka na subotu odigrano je 10 utakmica u NBA ligi.

Novu odličnu partiju pružio je Dario Šarić u NBA ligi. U pobjedi svojih Philadelphia 76ersa nad New York Knicksima (105:102) Šibenčanin je na parketu proveo 27 minuta i postigao 21 koš uz 10 skokova i četiri asistencije.

Sinoć su nastupila još trojica hrvatskih košarkaša.

Bojan Bogdanović je igrao 20 minuta za Washington Wizardse koji su kod kuće poraženi od Toronto Raptorsa sa 106:114, postigavši pritom šest koševa uz po jedan skok i asistenciju.

Los Angeles Lakersi su također izgubili utakmicu kao domaćini. Bolji su bili Boston Celticsi, završilo je 95:115, a Ivica Zubac je ubacio osam poena i imao jedan skok, tri asistencije te dvije blokade.

Orlando Magic se izjednačio sa Šarićevom Philadelphijom po broju pobjeda. Obje momčadi sada ih imaju 23 nakon što je Magic u derbiju Floride svladao Miami Heat sa 110:99.

Mario Hezonja je postigao osam koševa uz tri skoka i jednu asistenciju za 16 minuta dok Damjan Rudež nije ulazio u igru.