Cibona uvjerljivo poražena i u Barceloni

U drugom kolu Eurolige Cibona je upisala i drugi poraz. Ovaj put nastradala je u Barceloni 81:59.

Nakon minus 44 u prvom kolu protiv Siene, Cibona je drugu utakmicu u Euroligi završila sa porazom od 22 poena razlike. Prvu četvrtinu Vukovi su dobro odigrali i završili je sa samo 3 poena minusa (13:16). Sredinom druge četvrtine Cibona upada u crnu seriju kada domaćini rade 10:0 i odlaze na 39:25.

Do kraja utakmice prednost na strani Katalonaca je samo rasla. Najbolji kod domaćina bili su Navarro sa 20 i Morris sa 17 koševa, a jedini raspoložen Cibos bio je Marko Tomas sa 16 koševa. Cibona je tako uz Asvel jedina momčad u skupini koja još nije upisala pobjedu.

Euroliga, skupina A, 2. kolo:

Barcelona - Cibona 81:59

Siena - Žalgiris 84:64

Redoslijed: 1. Siena 2-0, 2. Barcelona 2-0, 3. Žalgiris 1-1, 4. Fenerbahçe 1-1, 5. Asvel 0-2, 6. Cibona 0-2.