Pet dvoznamekastih

Cibona pobijedila Zadar, Kvarner slavio protiv Alkara

Košarkaši Cibone stigli su i do druge pobjede u Ligi za prvaka.

Gosti su bili u egalu do dvije minute prije kraja, a polovicom posljednje četvrtine su imali minimalnu prednost (74:72). Ipak, do kraja je Cibona imala više živaca u završnici i zasluženo upisala drugu pobjedu, 82:76.

S petoricom dvoznamenkastih u svojim redovima Vukovi su teško mogli izgubiti. Prednjačio je Strawberry sa 16, ispred Nicevića (14), Šarića (12), Rozića (11) i Žižića (10).

Među Zadranima je najbolji bio Franko Kaštropil, koji je upisao 16 poena i 16 skokova.

U drugoj utakmici koja se igrala ovog utorka Kvarner je nakon velikog preokreta u Rijeci pobijedio Alkar 87:82.