breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Loš start u ABA ligi

Cedevita krenula u sezonu s 0-2: Nakon Krke, slast pobjede osjetila i Olimpija

Košarkaši Cedevite poraženi su u dvoboju 2. kola regionalne ABA lige u Ljubljani od Union Olimpije s 77-67 (16-17, 21-15, 24-14, 16-21)...

Cedevita je doživjela i drugi poraz na startu ABA lige, a nakon Krke zagrebačka momčad nije ostvarila pobjedu niti na drugom gostovanju u Sloveniji.

Hrvatski prvak je igrao bez Roka Ukića i trenera Jasmina Repeše. Na parket se vratio Marko Tomas, no odigrao je manje od pet minuta.

Neizvjesnost oko pobjednika u Ljubljani nestala je u trećoj četvrtini, koju je Olimpija dobila s 24-14 i potom lako došla do trijumfa. Kod Cedevite su najefikasniji bili Miro Bilan (15) i Fran Pilepić (13), dok su domaćine predvodili Mahkovič (17) i Nikolov (14).

''Olimpija je bila bolja, rezultat čak ne pokazuje stvarnu razliku na terenu. Mi smo nakon poraza u prvom kolu kad nam se ozlijedio lider ekipe izgubili samopouzdanje i nismo bili pravi'', rekao je Veljko Mršić koji vodi momčad umjesto Repeše. (Hina / VLM)