Drugi poraz

Cedevita izgubila od Unicaje u Malagi

Cedevita je izgubila od Unicaje u Malagi sa 59-73 u 2. kole skupine H drugog kruga Eurokupa.

Košarkaši Cedevite u susretu 2. kola skupine H drugog kruga Eurokupa izgubili su od Unicaje u Malagi sa 59-73 (17-13, 16-23, 10-16, 16-21).

Cedevita je dobro otvorila utakmicu, bila u prednost većim dijelom prvoga poluvremena, sredinom druge četvrtine i najvećih devet razlike (29-20), ali po hrvatskog prvaka kobni su bili završetak druge i početak treće četvrtine.

Domaći su prvo poluvrijeme zaključili serijom 9-0 i na odmor otišli s vodstvom 36-33, da bi nastavak otvorili novom serijom 10-1 za bijeg na 46-34. Cedevita je u četvrtoj četvrtini uspjela u nekoliko navrata smanjiti na četiri razlike, ali ne i do preokreta.

Ryan Boatright sa 19 i Rashad James sa 18 bili su najefikasniji kod Cedevite, dok je Adam Waczynski sa 17 poena predvodio Unicaju.

Nakon dva kola Cedevita ima dva poraza, a Unicaja dvije pobjede.

U 3. kolu Cedevita će za tjedan dana gostovati u Berlinu kod Albe, koja je također izgubila prva dva dvoboja. U skupini je još Valencia, koja je na omjeru 2-0.