Baš su ih uništili

Brutalna utakmica Philadelphije: Šarić i društvo slavili s 36 razlike!

U noći s petka na subotu odigrano je 10 utakmica u NBA ligi.

Dario Šarić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U napadu efikasni, u obrani odlični - Philadelphia 76ersi su sa 114:78 svladali Detroit Pistonse.

Sve je bilo riješeno već do poluvremena kada su Sixersi imali nevjerojatnih 62:32. U nastavku su malo stali, ali i ovako su Pistonsima nanijeli jedan od najtežih poraza u klupskoj povijesti.

Trener Brett Brown uslijed ovakvog razvoja događaja mogao je ravnomjerno raspodijeliti minutažu pa je tako u redovima Philadelphije najviše na parketu proveo T.J. McConnell (29 minuta).

Naš Dario Šarić je za 20 minuta ubacio 11 poena, a imao je i šest skokova i tri asistencije.

Joel Embiid je s 23 koša i devet skokova bio prvo ime Sixersa.

San Antonio Spursi su sa 103:89 pobijedili Phoenix Sunse za koje je Dragan Bender postigao pet koševa, uz četiri asistencije, tri skoka i jednu blokadu za 23 minute.

Los Angeles Lakersi su kod kuće izgubili od Charlotte Hornetsa sa 94:108, a Ivica Zubac je za domaćine nakratko ušao u igru, na dvije minute tijekom kojih je uspio pogoditi jedan šut (dva poena) te po jednom skočiti i asistirati.