Brooklyn i Indiana poraženi

Bogdanović zabio osam koševa, Rudež četiri

Damjan Rudež igrao je 24 minute, zabio je četiri koša, jednom je asistirao i dvaput skočio. Domaćine je do pobjede predvodio Henderson s 20 koševa.

Nakon što je u noći s petka na subotu Brooklyn slavio u Washingtonu, noćas im se isti suparnik osvetio u New Yorku i slavio sa 99:90. Netsima je to bio 24 poraz u sezoni.

Brazilac Nene bio je najbolji kod Wizardsa sa 20 koševa, dok je kod domaćina odličnu utakmicu odigrao Jarrett Jack koji je zabio 22 koša te upisao osam asistencija i četiri skoka. Bojan Bogdanović imao je dobru minutažu, za 25 minuta zabio je osam poena i ostvario pet skokova.

Indiana je doživjela 27. ovosezonski poraz, izgubila je od Charlotte (71:80). Damjan Rudež igrao je 24 minute, zabio je četiri koša, jednom je asistirao i dvaput skočio. Domaćine je do pobjede predvodio Henderson s 20 koševa.