Sijevalo sa svih strana

Bogdanović i Pacersi režirali veliki preokret, Denver monstruozan!

U noći s petka na subotu u NBA ligi odigrano je 11 utakmica.

Bojan Bogdanović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Indiana Pacersi su na domaćem parketu nadoknadili veliki zaostatak i pobijedili Detroit Pistonse sa 107:100.

Sredinom treće četvrtine gosti iz Detroita su imali prednost od 22 poena, ali onda su Pacersi dodali gas, odigrali furiozno završnicu utakmice i stigli do osme pobjede sezone.

Bojan Bogdanović je u trijumfu svoje momčadi sudjelovao s 15 koševa, tri asistencije i jednim skokom. Najbolji u redovima Indiane bio je Victor Oladipo s 21 košem, 15 skokova i četiri asistencije.

Kod Detroita su strijelci bili prilično izjednačeni - dvojica su postigli po 16, a dvojica po 15 koševa.

Gostujuću pobjedu upisali su Phoenix Sunsi uz solidan doprinos Dragana Bendera. Svladali su Los Angeles Lakerse sa 122:113, a Bender je na parketu proveo 24 minute i za to vrijeme ubacio 10 poena, a imao je i pet skokova, dvije asistencije i jednu blokadu.

Hit večeri bili su nevjerojatni Denver Nuggetsi koji su New Orleans Pelicansima utrpali 146 koševa (završilo je 146:114).

Sijevalo je sa svih strana, a početna petorka Nuggetsa ubacila je 101 poen (Jamal Murray 31, Gary Harris 22, Paul Millsap 20, Wilson Chandler 15, Nikola Jokić 13), a nije izostala ni pomoć s klupe (Emmanuel Mudiay 19 koševa).