-15

ABA liga: Igokea bolja od Splita

Košarkaši Splita poraženi su na gostovanju kod Igokee sa 79-64 u 4. kolu regionalne ABA lige…

Momčad Mladena Erjavca se dobro držala u prvoj četvrtini, ali je drugu dionicu Igokea riješila u svoju korist s 22-12 i na poluvrijeme otišla s prednošću 40-30. U trećoj je četvrtini momčad iz Aleksandrovca u jednom trenutku otišla i na velikih plus 20 (60-40) nakon čega je mirno privela utakmicu kraju.

U sastavu s Gripa je najefikasniji bio Ivan Mimica sa 17 poena, a Nikola Vujčić se istaknuo s 14 koševa i devet skokova. Domaće je s 13 koševa i pet skokova predvodio Corsley Edwards.

Igokea nakon četiri kola ima isto toliko pobjeda, dok je Split na omjeru 2-2. (TS)