Je li slučajno?

Toni Kukoč iz Chicaga došao u Zagreb gledati utakmicu Cedevite

Košarkaši Cedevite svladali su kao domaćini momčad Širokog 90-69 u ogledu 13. kola regionalne ABA lige…

Zagrebačka momčad dobila je prvo poluvrijeme sa 41-35, a utakmicu je počela prelamati na svoju stranu u trećoj četvrtini. Najbolji u domaćem sastavu bio je Predrag Šuput koji je ubacio 21 koš uz samo jedan promašaj!

Gađao je 5-6 za dva poena, 3-3 trice i 2-2 slbodna bacanja. Imao je i četiri skoka. Bracey Wright dodao je 19 koševa u domaćoj momčadi, dok je kod gostiju najbolji strijelac bio Darko Planinić s 20 koševa.

Cedevita je ostvarila osmu pobjedu ove sezone (pet poraza) i na ljestvici zauzima četvrto mjesto. Široki je na omjeru 3-9. Vodeća je Igokea s omjerom 11-2.

Inače, na tribinama male dvorane u zagrebačkom Domu sportova našao se i proslavljeni hrvatski košarkaš Toni Kukoč. U Zagreb je stigao iz Chicaga poslovno na dan-dva. No, ugrabio je malo vremena kako bi pogledao utakmicu Cedevite u društvu svojeg dugogodišnjeg prijatelja Roberta Matijevića, bivšeg košarkašog djelatnika i sina poznatog košarkaškog suca Ilije Matijevića. Tko zna, možda je neka suradnja između Cedevite i Kukoča na pomolu? (TS)