Juventus 'uhvatio' Inter

U prvom susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu deklasirao Genou 4:1.

Pogotke za 'Staru damu' postigli su Zdenek Grygera u 6. minuti, novopečeni talijanski reprezentativac Carvalho Amauri u 26., Vincenzo Iaquinta u 85. i u sudačkoj nadoknadi (90+2) Sokratis Papastathopoulos je dao autogol. Strijelac za goste bio Diego Milito u 89. minuti s bijele točke.

Hrvatski reprezentativac Dario Knežević nije nastupio za Juve zbog ozljede, a Ivan Jurić je za goste odigrao svih 90 minuta.

Bila je to peta uzastopna ligaška pobjeda Juventusa koji je s tri nova boda skočio na drugo mjesto talijanske lige. trenutno ima 24 boda, upravo kao i vodeći Inter, no aktualni talijanski prvak ima utakmicu manje.