Mourinho na +9

Milanski Inter, vodeća momčad talijanski lige upisala je novu veliku pobjedu, ovaj put na teškom gostovanju u Rimu protiv Lazija. Golovima Samuela, Diakite i Ibrahimovića Mourinhova momčad došla je do sigurne 3:0 pobjede i čvrstog prvog mjesta u Seriji A.

Inter igra sve bolje i bolje. Nakon što su se uspješno obračunali s Udineseom, Napolijem, Romom i Juventusom, na red je došao Lazio, kojeg su Mourinhovi igrači deklasirali usred Rima s glatkih 3:0. Portugalac može biti iznimno zadovoljan, jer njegova ekipa u ovom trenutku izgleda nepobjedivo i smiješi im se treći naslov prvaka Italije zaredom.

Inter je poveo već u 2. minuti pogotkom Waltera Samuela, da bi u drugom poluvremenu Diakita i Ibrahimović svojim golovima riješili utakmicu, za šestu pobjedu zaredom u prvenstvu.

Mourinhov Inter sad već ima 9 bodova prednosti ispred gradskih rivala i Juventusa, ali i utakmice više, pa bi sutra prednost mogla pasti opet na 6.

Spomenimo da je danas Roma također nastavila svoj pobjednički niz minimalnom 1:0 pobjedom protiv Chieva.