Hrvatska reprezentacija
Lakše se diše

VIDEO Mario Pašalić nakon sjajne predstave: ''Imam taj osjećaj za gol''

Sjajnom predstavom u drugom dijelu Hrvatska je pobijedila Dansku 0:1 na prepunom Parkenu.

Mario Pašalić (Foto: GOL.hr)

Nakon lošeg prvog poluvremena, Mario Pašalić je okrenuo ploču u drugom i zabio za pobjedu Hrvatske nad Danskom 1:0. Prokomentirao je utakmicu s našim Stipom Antonijevićem.

Christian Eriksen VIDEO Eriksen o srčanom udaru, Rusiji i kako je igrati protiv Modrića: ''On je poseban'' divider

''Prvo poluvrijeme iznimno teško, mučili smo se s izlaskom, Danci su nas dobro pritisli, nismo uspijevali uhvatiti nekakav posjed, da zadržimo malo duže loptu, da izađemo prema naprijed, nismo puno stvarali šansi. Međutim drugo poluvrijeme, kompletno se promijenila slika, uzeli smo loptu u posjed, stvarali prilike i na kraju došli do tog pobjedničkog gola.''

Puno je promijenio ulazak Modrića i Kovačića, kako ste se osjećali u drugom dijelu?

''Kako ne, to su jedan od… mislim dva najbolja vezna igrača na svijetu, i normalno kad oni uđu u igru skupa s Brozom dobiješ neku sigurnost u posjedu, dugo se već znaju, igraju skupa praktički godinama i odmah sve lakše izgleda u posjedu, a kad imaš loptu onda imaš i više šansi stvorit nešto prema naprijed''

Josip Šutalo VIDEO Josip Šutalo: Ovo sanjaš cijeli život, da sam zamišljao bolje ne bi bilo ovako divider

''Pa je puno golova što zabijam, ne puno, praktički svi golovi su unutar šesnaesterca, imam taj nekakav osjećaj za gol, odbila mi se lopta i sva sreća ušla je'', prokomentirao je usporedbu s Džekom.