Hrvatska reprezentacija
Epic Brozo

Marcelo Brozović nakon rušenja Francuske zapalio kubanku i konačno prestao trčati: Javili se Džeko, Lovren...

Marcelo Brozović nije htio odmoriti ni minute u četiri utakmice u samo deset dana.

Marcelo Brozović (Foto: Screenshot/Instagram)

Hrvatska nogometna reprezentacija u desetom pokušaju je napokon srušila Francusku, nakon što je u susretu 4. kola Lige nacija na Stade de Franceu pobijedila sa 1:0.

Do večerašnjeg ogleda Hrvatska je protiv aktualnog svjetskog prvaka Francuske u devet susreta upisala šest poraza i tri neodlučena ishoda uz negativnu razliku pogodaka 9:20.

Svoju četvrtu utakmicu u deset dana odigrao je Marcelo Brozović. Čudesni hrvatski veznjak ne zna za odmor, nezaustavljivo trči i pred kraj utakmice, a postaje pravi nogometni fenomen.

Može li Hrvatska osvojiti prvo mjesto u Ligi nacija?

Ukupno glasova:

Brozović je nakon utakmice zapalio kubanku, otvorio pivo i nazdravio sa suigračima. Sada slijedi kratak odmor, ali nakon toga novi izazovi u dresu Intera.

Odmah su mu se javili i brojne kolege.

''Tito'', napisao je Dejan Lovren.

''Lagan si'', dodao je Edin Džeko.

Za Inter je u nedavno završenoj sezoni upisao 47 utakmica, a u hrvatskom dresu nije htio ni minute predahnuti.