Hrvatska reprezentacija
TO JE TO!

VIDEO Ovako je Stanišić ''uništio'' mladu dansku zvijezdu, a prije toga je zaustavio zicer

Josip Stanišić je pokazao da Zlatko Dalić može ozbiljno računati na njega u budućnosti.

Hrvatska je u petak pobijedila Dansku 1:0 na teškom gostovanju u Ligi nacija. Gol za velika tri boda zabio je Mario Pašalić.

Vatreni u prvom dijelu nisu dobro izgledali, Danci su ih skroz nadigrali, ali uspjeli smo se izvući bez primljenog gola.

Na početku drugog poluvremena u igru su ušli Luka Modrić, Mateo Kovačić i Josip Stanišić. Nakon toga je krenuo pad danskih nogometaš, više nisu mogli parirati najjačem veznom redu svijeta i Hrvatska je u potpunosti preuzela konce igre.

Na utakmici su se posebno istaknuli mladi hrvatski igrači. Josip Šutalo je bio odličan u debiju, Martin Erlić je ponovno oduševio, a na jako dobroj razini igrao je i Josip Stanišić, desni bek Bayerna.

gol expired Bugarski nogometaši doživjeli tešku prometnu nesreću prije Lige nacija divider

Stanišić igra već drugu sezonu u Bundesligi, a protiv Danske je pokazao da Hrvatska može računati na njega u budućnosti.

U 58. minuti utakmice vrhunski je zaustavio pokušaj napada Danaca, da je lopta prošla danski igrač bi se našao u gol šansi, no tu se pojavio Stanišić.

Je li vas iznenadila pobjeda Vatrenih u Danskoj?