Željo i Dinamo odigrali neriješeno na Grbavici

Momčad Vahida Halilhodžića gostovala je kod sarajevskog slavljenika…

Ove godine FK Željezničar slavi 90. godina postojanja, a slavlje je počelo danas utakmicom protiv zagrebačkog Dinama. Na Grbavici su zagrebački i sarajevski 'modri' odigrali 2:2, a gledatelji su sve pogotke mogli vidjeti u prvih 45 minuta.

Zbog reprezentativnih obveza za Dinamo nisu igrali brojni A i U-21 reprezentativci, pa je Vaha na teren posalo sljedeću postavu: Kelava, Ibanez, Barbarić, Tonel, Calello, Brezovec, Tomečak, Chago, Silvestr, Palić i Rukavina.

Dinamo je dva puta vodio. Prvi put nakon pogotka Palića nakon deset minuta igre, a onda i Brezovca u 32. minuti. Domaćini su izjednačili u 24. minuti preko Višće te minutu nakon krasnog pogotka Brezovca preko Zebe. Imao je Dinamo još prilika, ali nakon toga, u drugih 45 minuta, Željezničar je bio bolja momčad što ipak nije okrunio pogotkom za slavlje.