breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Lokomotiva dobila Istru

Zagreb konačno pobijedio: Bonačić probudio uspavane 'pjesnike'!

Nakon sedam poraza i jednog remija, Zagreb je konačno stigao do pobjede...

„Pjesnici“ su u Kranjčevićevoj u dramatičnoj završnici uspjeli pobijediti Split sa 2:1. „Crveni“ su poveli u 27. minuti golom Aljoše Vojnovića. U nastavku su imali dvije odlične šanse, ali Rebić i Vojnović nisu zabili iz matnih situacija. Kazna je stigla u završnici utakmice.

U 84. minuti izjednačio je Kamerunac Djengola, a potpuni preokret stigao je tri minute kasnije, za 2:1 zabio je Besart Abdurahimi, koji je bio asistent kod prvog pogotka. U posljednja dva kola Zagreb je pod vodstvom novog trenera Luke Bonačića ugrabio bod na teškom gostovanju u Puli i sada pobjedu protiv jakog Splita, pa nakon devetog kola ima četiri boda i polako se izvlači iz krize.

U drugoj utakmici 9. kola Lokomotiva je na Maksimiru pobijedila Istru s 1:0. Strijelac je bio Andrej Kramarić u 69. minuti iz jedanaesterca.