Uvjerljiva Istra

Zadru tri boda protiv Slaven Belupa, Osijek se spasio u zadnji tren

Danas poslijepodne odigrane su tri utakmice 15. kola HNL-a...

Istra je kod kuće svladala Cibaliju 3:0. Pulska momčad povela je u 34. minuti, a strijelac je bio Roce nakon ubačaja Prgometa. Kada su svi čekali posljednji sučev zvižduk u prvom dijelu na 2:0 povisio je Aganović, a isti igrač postavio je i konačan rezultat u 90. minuti. Spomenimo i to da je kod gostiju crveni karton u 85. minuti zaradio Jonjić.

Inter je na gostovanju u Osijeku poveo pogotkom Budimira u 30. minuti utakmice, a taj je rezultat na semaforu stajao sve do pred sam kraj. U sudačkoj nadoknadi Zubak je zabio pogodak i Osijeku donio bod.

Zadar je pogotkom Mršića u 31. minuti pobijedio Slaven Belupo. (Agencija VLM)

Od 19 sati u Parku mladeži sastaju se Split i Dinamo. Tekstualni prijenos utakmice pratite na našem portalu.