Dragovoljac prikovan na dnu

Zadru derbi začelja u Sigetu

Zadar je u posljednjem susretu 15. kola Prve HNL u derbiju začelja pobijedio u Sigetu Hrvatski dragovoljac 2:0...

Zadrani su do vrijedna tri boda stigli golovima Oršulića u 37. minuti te Tadića u 63. minuti. Ovim porazom Dragovoljac je ostao prikovan za dno tablice.

''Poklonili smo Zadru pobjedu. Kod prvog pogotka naš vratar ispustio je loptu kroz ruke, a kod drugog Vasilj jer nanizao četiri-pet naših igrača da bi neometan dao povratnu loptu za Tadića kojem nije bilo teško pogoditi praznu mrežu. Upozorio sam svoje igrače da je Zadar izuzetno čvrsta momčad. Nisu me poslušali'', rekao je Davor Mladina, trener Sigećana.

Nakon 15. kola Zadrani su na sedmom mjestu s 15 bodova, dok je Hrvatski dragovoljac posljednji sa samo sedam bodova. (Agencija VLM)