VIDEO Kup: Hajduk pregazio Rudara, Duje Čop zabio čak šest pogodaka!

Hajduk se odlično proveo na gostovanju u sjeverozapadnoj Hrvatskoj…

Nakon teško iščupane pobjede u zadnjem kolu HNL-a na Kantridi, Splićani su ponovno uhvatili pozitivnu atmosferu što su danas itekako pokazali na gostovanju u Ladanju Donjem kod Varaždina. Stradao je danas lokalni niželigaš Rudar 47 koji nije bio 'mina' prvoj momčadi HNL-a u 16-ini Hrvatskog kupa, završilo je čak 10:2.

Fešta u malom mjestu okupila je čak dvije i pol tisuće ljudi koji su dva puta pali u trans nakon pogodaka domaćih. U 53. i 59. minuti Tekić i Petrić donijeli su radost domaćima koji su u svoju mrežu od Hajduka dobili čak deset pogodaka.

Počelo je gotovo nevjerojatno. Duje Čop je zabio čak četiri pogotka u prvih 12 minuta. Dva pogotka postigao je zatim Tomasov (25. i 33.), a onda je Čop zabio i peti gol pred kraj prvog dijela. Neviđenu seriju Čop je završio u 60. minuti kada je postigao svoj šesti pogodak. Do kraja su za Bijele strijelci bili mladi Franko Andrijašević u 56. minuti, što je bio njegov prvijenac u dresu Hajduka, te Oremuš u 76. minuti.

Trenutno prva momčad HNL-a istrčala je u sljedećem sastavu:

Hajduk: Radošević, Oremuš, Vejić, Jonjić, Jozinović, Trebotić, M. Ljubičić, K. Ljubičić, Tomasov, Ibričić, Čop