breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

FOTO Šok: Hajduk ne može zabiti ni Interu, Torcida bacala ribe!

Jake policijske snage zaustavile 200-injak navijača ispred ulaza na stadion!

Hajduk je odigrao samo 0:0 s Interom na Poljudu i tako odmah na startu proljetnog dijela prvenstva raspršio navijačima sve nade u i prije ovog susreta malo vjerojatnu borbu za naslov prvaka.

Imali su domaćini i tri vratnice i nekoliko promašenih prilika, no, osim sreće, za pogodak je nedostajalo očito i kvalitete. Gosti koje vodi Ilija Lončarević branili su se svih 90 minuta bez previše ambicije za prelazak centra, no svoj zadatak su obavili uspješno.

Bijesni navijači tražili su ostavke članova Uprave te Kerumov odlazak

Bijeli u posljednje dvije utakmice nisu zabili ni Sparti ni Interu, pa je pred Goranom Vučevićem još velik posao ne bi li ova momčad opravdala epitet 'mlada i talentirana'. Za sada znamo da su mladi...

Spomenimo da se tijekom utakmice Torcida obračunavala s gradonačelnikom Kerumom. Bacali su i ribe na atletsku stazu te mu poručili transparentima da su oni ipak 'velike ribe' te da je vrijeme da 'odj...'.

Jedan je navijač čak i utrčao u teren, a nakon utakmice skupilo se ispred glavnog ulaza u prostorije kluba njih dvjestotinjak i verbalno izrazilo svoje nezadovoljstvo tražeći ostavke članova Uprave. Jake policijske snage zaustavili su ih na ulazu gdje su tražili i razgovor s igračima. Pred njih je izašao ozljeđeni kapetan Srđan Andrić, a ostali su bili zaključani u svlačionici.

Istra 1961 nije uspjela nastaviti odlične partije s kraja jesenskog dijela HNL-a. Šokirao ih je Leko već u 11. minuti, no Puljani nisu uspjeli doći do izjednačenja.

U prvim današnjim susretima 19. kola Split je odnio sva tri boda iz Koprivnice. Slaven Belupo je poveo pogotkom Benka u 14. minuti, no gosti su okrenuli susret pogocima u 29. minuta Golubovića i Bučana u 60. minuti. U drugoj utakmici igranoj s početkom u 15 sati Varaždin je na svom terenu razbio Rijeku 3:0. Strijelci za domaćina bili su Vugrinec (4), Škvorc (45) i Glavina (58).

Jučer su odigrane dvije utakmice. Lokomotiva i Osijek igrali su 0:0, a Zagreb i Šibenik 1:1.

Utakmica u Vinkovcima odgođena je zbog snijega...