Braća Sharbini i Vukušić za pobjedu Hajduka

Nogometaši Hajduka su u drugoj pripremnoj utakmici slavili protiv ukrajinskog prvoligaša.

Nakon 0:0 s Austrijom, Hajduk je u drugoj utakmici na pripremama u Turskoj pobijedio ukrajinskog Obolona. Slavili su Splićani s 3:2 u utakmici u kojoj su zaigrale dvije momčadi.

Prvi su poveli Splićani pogotkom Anasa Sharbinija u 6. minuti, no Ukrajinci su iz slobodnog udarca izjednačili samo sedam minuta kasnije, prenosi Hajdukova službena stranica.

U 32. minuti opet je Hajduk došao do vodstva golom Ante Vukušića na asistenciju Anasa Sharbinija. Ukrajinci su izjednačili u 66. minuti utakmice, ali je Ahmad Sharbini ponovno doveo Bijele u vodstvo u 74. minuti.

Bilo je još prigoda s obje strane, ali je do kraja ostalo 3:2.

HAJDUK (1. poluvrijeme): L. Kalinić - Oremuš, Maloča, J. Buljat, J. Barišić - M. Ljubičić - Tomasov, Andrijašević, Trebotić, Anas - Vukušić (cap.)

HAJDUK (2. poluvrijeme): Radošević - M. Barišić, Jonjić, Maloča (cap.), Jozinović - Brkljača - Sačer, Bulku, K. Ljubičić, Režić - Ahmad