Dinamo s lakoćom svladao svoju nogometnu 'filijalu'

U 9. kolu HNL-a Dinamo je nastavio pobjednički niz trijumfom nad Lokomotivom 2-0.

Modri su kao gosti igralina svom stadionu protiv kluba koji je poznat kao Dinamova 'filijala' i svi su očekivali sigurnu pobjedu Halilhodžićeve momčadi, što se i dogodilo. Utakmica je zbog loših uvjeta za igru odgođena sa subote na nedjelju, no to nije ništa promijenilo.

Dinamo je bio taj koji je dominirao po teškom kišom natopljenom terenu. Dobro je krenuo u utakmicu i poveo u 22. minuti pogotkom Chaga, kojem je asistirao mladi Sylvestr. U drugom dijelu Portugalac Tonel je povisio na 2:0 u 75. minuti, svojim prvim golom u dresu Dinama.

U drugoj pak odgođenoj utakmici Zagreb je uvjerljivo svladao Rijeku 3-1, u prvoj utakmici povratnika trenera Luke Pavlovića. Proslavio se Ivan Krstanović s tri postignuta pogotka.

Dinamo se tako približio na samo bod zaostatka za Hajdukom, dok je Rijeka izgubila korak s vodećima...