Nastavljaju s uspjehom

Tugom obavijeni Hajduk nastavio s pobjedama, briljirali Vukušić i Luštica

Drugi dan priprema na Kupresu trener Krasimir Balakov organizirao je i drugu pripremnu utakmicu za splitske bijele...

Hajduk je protiv Sloge iz Uskoplja slavio s 2:1 pred oko dvije tisuće gledatelja, a u strijelce su se upisali Vukušić i Luštica.

Susret se odigrao u Tomislavgradu, a bijeli su zaigrali u sastavu: Radošević, M. Ljubičić, K. Ljubičić, Ahmad, Trebotić, Vukušić, Jozinović, Oremuš, Tičinović, Pešić i Glumac. U vodstvo dolaze već u 18. minuti kada je Ahmad Sharbini poslužio Antu Vukušića.

Devet minuta kasnije Sloga je izjednačila pogotkom Mihića, a do slavlja je Hajduk došao tek u nastavku kada je bugarski stručnjak izmjenio momčad pa su istrčali: Subašić, Lima, Andrić, Tomasov, Lendrić, Vuković, Maloča, Miličević, James, Luštica i Anas Sharbini. I trebale su samo tri minute do novog gola. Ivan Vuković, posljednje pojačanje splitskog kluba, lijepo je proigrao Lušticu koji s ruba kaznenog prostora pogađa za 2:1 i postavlja konačan rezultat.

Slijede prijateljska utakmica protiv Troglava u nedjelju, te još jedna u utorak protiv NK Tomislava prije povratka u Split. (Agencija VLM)