Bobra za ostanak

Treća uzastopna pobjeda Osijeka: Zadar teško stradao u Gradskom vrtu!

Osijek je u Gradskom vrtu pobijedio Zadar s 4-0, što mu je treća uzastopna pobjeda...

U derbi-utakmici 30. kola Prve HNL nogometaši Dinama su u Zagrebu pobijedili Rijeku s 4-0, dok je Osijek kao domaćin istim rezultatom slavio protiv Zadra.

Rijeka opet 'spustila gaće': Eto zašto ih je Dinamo pustio!

Dinamo je nadigrao Rijeku na Maksimiru, a modri su već nakon 23 minute vodili s 4-0 pogocima Ademija (7),Pivarića (12), Čopa (19) i Šimunića (23). To je bio i konačan rezultat utakmice, iako je i u nastavku bilo prilika. Ovaj susret bio je i svojevrsni uvod u dvije utakmice finala Kupa, koje su na rasporedu 7. svibnja na Maksimiru i 14. svibnja na Kantridi.

Dinamo sada ima 11 bodova više od drugoplasirane Rijeke, te je put prema obrani naslova otvoren.

Osijek je u Gradskom vrtu pobijedio Zadar s 4-0, a trećom uastopnom pobjedom Osječani su pobjegli s dna. Prvi zgoditak za Osječane postigao je Novaković, a u drugom dijelu je dvostruki strijelac bio Škorić, te Dugandžić u sudačkoj nadoknadi. Osijek je ovom pobjedom na osmom mjestu preskočio Slaven Belupo. (Hina)