Derbi na Parku mladeži

Split velikim povratkom izvukao bod protiv Rijeke

Završena je posljednja utakmica 33. kola hrvatske nogometne lige, na Parku mladeži Split i Rijeka odigrali su 2:2.

Splićani su u drugom poluvremenu uspjeli nadoknaditi prednost gostiju i doći do boda.

Krstanović je bio spreman nakon ubačaja s desne strane i doveo je Riječane u vodstvo u 19. minuti.

Samo petnaest minuta kasnije gosti povećavaju vodstvo. Nakon kornera Splita, Rijeka kreće u kontru. Kvržić odlično upošljava Kramarića čiji udarac u vlastitu mrežu skreće Vidović.

Domaća momčad vraća se u igru početkom 2. poluvremena, u 51. minuti precizan je bio Erceg. Konačan rezultat postavlja Bilić u 60. minuti.

Rijeka je od 57. minute igrala s igračem manje jer je drugi žuti karton zaradio Mitrović.

Rijeka se nalazi na drugoj poziciji s 64 boda, pet više od Hajduka. Split je četvrti s 51 bodom.