Križancu poništen pogodak!

Split zamalo do senzacije protiv prvaka Rusije!

Aktualni prvak Rusije Zenit pobijedio je sa 1:0 Split u prijateljskoj utakmici u turskom Beleku...

Jedini strijelac na utakmici bio Fajzulin (69) kojem je za lagani pogodak asistirao Brazilac Hulk nakon što je prošao dva igrača Splita.

Split je imao najbolju šansu u 30. minuti. Rebić je prošao dva igrača, a potom je s ruba šesnaesterca pucao preko gola. Ivici Križancu poništen je pogodak u 26. minuti zbog prekršaja.

Sastavi:

ZENIT: Malafeev (od 46. Zhernov), Anyukov, Lombaerts (od46. Rebenko), Alves (od 46. Hubolan), Luković (od 46. Ivanov), Denisov, Witsel (od 46. Zyryanov), Shirokov, Bistrov (od 46. Fajzulin), Bkharov, Bistrov (od 46. Semak), Đorđević.

RNK SPLIT: Zagorac, Marčić (od 83. Galović), Križanac, Glumac, Glavina (od 83. Baraban), Radotić, Paracki, Fuček (od 64. Belle), Zeba (od 83. Kvesić), Rebić (od 70. Hrgović), Vojnović (od 57. Bagarić).