breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Poklonili bod gostima

Split 'prokockao' pobjedu protiv Osječana, Katalinić neočekivano dobio otkaz!

Četvrto kolo domaćeg nogometnog prvenstva zaključili su Split i Osijek, a rezultat je završio podjelom bodova.

U posljednjoj utakmici 4. kola Prve HNL Split i Osijek su na stadionu Park mladeži pred oko 1000 gledatelja odigrali bez pobjednika 2:2. Rezultat na poluvremenu bio je 1:1, nakon što je prvo već u 6. minuti za goste zabio Vidaković, a potom na 1:1 u 39. minuti iz jedanaesterca izjednačio Obilinović . Domaćine u vodstvo dovodi Baraban u 55. minuti, a konačnih 2-2 postavlja Babić dvije minute prije kraja iz penala. Split tako unatoč dominaciji tijekom cijele utakmice nije uspio ostvariti drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Nakon remija s Osijekom, iz Splita su poručili kako se zahvaljuju treneru Ivanu Kataliniću. Sada već bivši trener 'Crvenih' otkaz je dobio iz sasvim nerazjašnjenih razloga. Povod su navodno nezadovoljavajući rezultati u prvenstvu, tek jedna pobjeda, dva remija i jedan poraz. Iako je lani Splićane senzacionalno vodio do 3. mjesta u prvenstvu, a ove sezone u kvalifikacijama Europa lige remizirao s Fulhamom, čelnici kluba s Parka Mladeži nisu imali previše razumijevanja te su iskusnom stručnjaku uručili otkaz. Nagađa se kako će njegov nasljednik biti Tonći Bašić.