Hajduk izgubio od Besiktasa

Festival promašaja 'bijelih', Bilić ih hvali: On izgleda kao Lennon!

Hajduk je izgubio od Besiktasa 2:1 u prijateljskoj utakmici na Poljudu...

Pred desetak tisuća navijača na Poljudu strijelci za Besiktas bili su Uysal (13) i Dentinho (28), dok je za Hajduk zabio Kouassi (44).

Hajduk je u drugom poluvremenu stvorio pregršt odličnih šansi, no napadači „bijelih“ priredili su pravi festival promašaja pa je ostao rezultat iz prvog dijela utakmice.

„Hajduk je bio silno motiviran i pravi, dok je mojoj momčadi nedostajalo dosta igrača. Mogli smo dati sedam golova, a isto tako i primiti sedam-osam“, kazao je Bilić nakon utakmice.

Tudor je istakao kako je presretan zbog navijača Hajduka.
„Mogli su uživati u pravoj utakmici. Uveo sam Balića, Bashu i Bašića, oni predstavljaju Hajdukovu budućnost“, kazao je Tudor zahvalivši se Biliću što je doveo Besiktas u Split.

Bilić izdvojio igrače Hajduka koji su mu se najviše svidjeli.
„Šteta da mali Balić nije dao gol. Svidio mi se Kouassi. Rekao sam svojem beku da Kouassi izgleda kao Lennon, ali nije Lennon“, zaključio je Bilić.

Hajduk - Bešiktaš 1:2 (Kouassi 44 / Uysal 13, Dentinho 28)

90' Kraj utakmice.

Nakon prvih 45 minuta Hajduk gubi od Bilićevog Bešiktaša 2:1. Bijeli su imali čak 11 udaraca prema golu gostiju dok su Turci iskusno iskoristili dvije šanse. Na Poljudu susret prati skoro 10 tisuća gledatelja.

44'GOOOOOOOOOOL!!! Kouassi je smanjio na 2:1!

28' GOOOOOL!!! Besiktas vodi 2:0! Strijelac je Dentinho.

13' GOOOOL!!! Necip Uysal zabio je za vodstvo Besiktasa nakon centaršuta iz slobodnog udarca.

1' Utakmica je počela.

Utakmica se igra na Poljudu, gdje se okupilo oko 8.000 gledatelja.

Sastavi:

Besiktas: Cenk, Toraman, Franco, Kurtulus, Motta, Uysal, Fernandes, Ozturk, Dentinho, Holosko, Eneramo

Hajduk: Stipica, Milić, Jozinović, Maloča, Nižić, Anđelković, Andrijašević, Illuridze, Bradarić, Bencun, Kouassi