Hajduk i Dinamo remizirali su na Poljudu uoči svojih prvih europskih iskušenja sljedeći tjedan. Poklepović nije sretan zbog toga.
>> Vaha: Nezadovoljan sam rezultatom; Špaco: Zaustavio nas je prekid
>> GOL.hr na Poljudu: Igrač utakmice bez dvojbe Sammir
'Činjenica je da sam razočaran. Zašto? Dobar je rezultat 1:1, ali razočaran sam jer smo trebali napraviti pomak koji bi odredio cijelu jesen ,' izjavio je Hajdukov trener za Sportske novosti, koji za lošu igru Splićana u prvom dijelu krivi karantenu:Nećemo više ići dva dana prije utakmice u karantenu, jer igrači su evidentno izgubili uobičajeni bioritam
'Postoje naznake da smo predugo bili u karanteni. Razgovarao sam i s liječničkom službom o toj temi. Nećemo više ići dva dana prije utakmice u karantenu, jer igrači su evidentno izgubili uobičajeni bioritam. Možemo samo večer uoči susreta, ali da se dva dana nalazimo u izolaciji, tu grešku nećemo više ponoviti. To nam je upozorenje za ubuduće, jer mi u prvom poluvremenu nismo ni tehnički, ni taktički ni tjelesno bili u ritmu velike utakmice.'
Ni navijačka proslava Sharbinijevog pogotka nije pomogla, smatra Poklepović.
'Bakljada i prekid su rasteretili Dinamo upravo u trenutku kada smo bili u naletu, kada smo ih lomili,' zaključio je Špaco.