Sve riješili do 41.

Sjajno poluvrijeme Zadrana za sva tri boda s Maksimira

U 25. kolu HNL-a u Zadar je u nedjelju poslijepodne slavio na Maksimiru.

Zadar je kao gost s 3:1 svladao Lokomotivu i time napravio veliki korak prema osnovnom klupskom cilju - ostanku u ligi.

Nakon što su u prošlom kolu doživjeli fijasko na svom terenu (poraz 0:4 od Hrvatskog dragovoljca) Zadrani su se hrabro suprotstavili Lokomotivi na Maksimiru i već do poluvremena stekli nedostižna tri gola prednosti.

Ivančić je u sedmoj minuti načeo Lokose, u 35. Banović povećava rezultat, a Tadić u 41. postavlja 0:3. U ranoj fazi drugog poluvremena (48. minuta) Lokomotiva je smanjila preko Budimira, ali do kraja su Zadrani izdržali sve nalete domaćih i odnijeli sva tri boda u Dalmaciju.