Prva utakmica u 2014.

Dinamo slavio u Širokom Brijegu golom talentiranog Osječanina

Dinamo je u pobijedio u prvoj utakmici u 2014. godini.

Široki Brijeg - Dinamo 0:1, rezultat je prijateljskog dvoboja koji se igrao na Pecari pred više od 3000 gledatelja.

Dinamo je utakmicu započeo u sastavu: Sandomierski - Leko, Taravel, Addy, Lima - Ademi, Pavičić, Halilović - Rukavina, Čop, Murić.

U prvom dijelu vrlo dobro su odigrali najmlađi na terenu, Halilović i Murić, a nakon što je poluvrijeme završeno bez golova, Zoran Mamić je tijekom odmora odlučio promijeniti gotovo cijeli sastav.

Kada se činilo da će završiti kao i na prošlogodišnjim pripremama, glavom je za pobjedu Dinama u 82. minuti pogodio mladi Dino Perić nakon ubačaja Zvonka Pamića. Perić, stoper rođen 1994., je prošle godine potpisao za Dinamo koji ga je poslao na posudbu u svoju treću momčad, Sesvete. Nakon vrlo dobre polusezone vraćen je u kadar Modrih koji će krenuti po deveti uzastopni naslov prvaka.