Sjajni Bisaku

PromotionPlay u finalu Kutije šibica deklasirao Varaždince

Momčad PromotionPlaya pobjednik je 42. izdanja najvećeg hrvatskog malonogometnog turnira, "Kutije šibica" nakon što je u finalu uvjerljivo svladala sastav Automobil Lončar & Fotex iz Varaždina s 5-0 (3-0).

Sjajan je bio Manuel Bisaku koji je u finalu postigao tri pogotka, u 7., 18. i 37. minuti, a po jednom su se u strijelce upisali i Krešimir Čivrag u 17. i Hrvoje Štrok u 39. minuti.

PromotionPlayu ovo je drugi naslov na "Kutiji", najbolji su bili i 2010. godine kada su u sastavu imali veliki broj igrača kao i ove godine.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Hrvoje Štrok iz pobjedničkog sastava PromotionPlay.

Najbolji strijelac je sa 14 golova postao Zoran Lukavečki iz Automobila Lončar & Fotex, dok je najbolji vratar Igor Baričević iz PromotionPlaya.

Pobjednik turnira veterana postao je riječki Rident koji je u finalu nadigrao TRCZ ZG-ST sa 5-2 (2-2). (Hina)