breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Polufinale Kupa: Kresinger donio prednost 'nebesko-plavima'!

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Cibalia je kao domaćin pobijedila Varaždin 1:0 i stvorila minimalnu prednost uoči uzvrata...

Cibalia i Varaždin odigrali su drugu utakmicu unutar samo četiri dana. A 'nebesko-plavi' opet su došli do pobjede bez primljenog pogotka. Mršićevi igrači slavili su u prvoj utakmici polufinala Kupa s 1:0.

Susret je, nažalost, ponudio vrlo malo nogometa i atraktivnosti. Srećom po domaćina jedna individualna inspiracija završila je u mreži Varaždinaca. Minimalnu prednost uoči uzvrata Cibaliji je u 31. minuti donio Dino Kresinger. Napadač 'nebesko-plavih' primio je loptu na desetak metara od gola, okrenuo se i pogodio donji desni vratarev kut.

Varaždinci su u nastavku imali nekoliko solidnih prigoda za izjednačenje, no nisu imali koncentracije u završnici. Sada im preostaje nadoknaditi minus od jednog pogotka i pokušati doći do finala Kupa.