Hrvatski kup

Osijek zadovoljniji nakon prve epizode slavonskog četvrtfinala

U prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa Cibalia i Osijek odigrali su pred 1500 gledatelja u Vinkovcima 1:1.

Vinkovčani su u slavonskom derbiju poveli golom Bartolovića, koji je u 63. minuti loptu samo pospremio u mrežu poslije odličnog prodora Filipovića u kaznenom prostoru.

Samo dvije minute kasnije Lešković je izjednačio. Miličević je izveo slobodni udarac poslije kojega je Lešković bio najviši u skoku i glavom postigao pogodak za 1:1, rezultat koji puno više odgovara momčadi Osijeka. Opći je dojam da je remi najrealniji poslije svega viđenoga u ne pretjerano kvalitetnoj nogometnoj predstavi. Uzvratna utakmica četvrtfinala Kupa igra se iduće srijede u Osijeku. (Agencija VLM)