Do pobjede iz 'penala'

Briljanta serija: 'Lokosi' srušili Osijek u Gradskom vrtu!

Lokomotiva je pobijedila Osijek 2:1 u Gradskom vrtu u posljednjoj utakmici 2. kola Prve HNL...

„Lokos“ Tomislava Ivkovića nastavljaju briljantu seriju. Nakon gostujućih pobjeda protiv Hrvatskog dragovoljca i Dinama iz Minska, u kvalifikacijama za Europsku ligu, Lokomotiva je trijumfalno prošla i kroz Osijek.

Domaći su poveli sjajnim golom mladog Karla Lulića u 33. minuti. Lulić je izbacio driblingom dvojicu čuvara i onda pogodio u bliži kut. Lokomotiva je izjednačila u 56. minuti, strijelac je bio Mario Musa.

U finišu utakmice, i to u jeku napada osječkih nogometaša, koji su propustili nekoliko izglednih prilika, Lokomotiva je u 86. minuti izvela brzi kontranapad koji je završio opravdano dosuđenim jedanaestercem za goste.

Glavaš je neoprezno naletio na Pjacu koji je bio u punom trku, a Dinko Trebotić pogodio je za 2:1. Lokomotiva se vraća u Zagreb s nova tri boda.