Opet srušili zagrebački klub

Osijek drugom velikom uzastopnom pobjedom pobjegao s dna ljestvice!

U prvoj utakmici 29. kola Prve HNL Osijek je kao gost na stadionu u Maksimiru svladao Lokomotivu s 2-1 (1-1)...

Osijek je poveo već u osmoj minuti preko Šorše. Izjednačenje domaćina donio je Pjaca pogotkom s bijele točke, a konačni rezultat postavio je Barišić samo dvije minute prije kraja utakmice.

Drugom uzastopnom pobjedom protiv zagrebačkih klubova, u nedjelju je svladao Dinamo sa 3-2, osječki je sastav pobjegao s dna ljestvice, sada je osmi sa 22 boda, četiri više od devetog Slavena Belupa, a šest od posljednjeg Hrvatskog dragovoljca, dok je Lokomotiva ostala peta sa 43 boda, jednim manje od četvrtog Splita.

Vodi Dinamo sa 65 bodova, druga je Rijeka sa 57, a treći Hajduk sa 55. (Hina)