breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Zaključeno 19. kolo

Osijek do posljednje minute drhtao za slavlje nad Splićanima!

U posljednjoj utakmici 19. kola 1. HNL, pobjedu su odnijeli domaćini...

19. kolo Prve hrvatske nogometne lige na stadionu Gradski vrt pred oko 1500 gledatelja zaključili su Osijek i Split, a slavili su domaćini s 3:2.

No, tri pogotka prednosti Osijeku nisu bila dovoljna da zaključe utakmicu, drhtali su bijelo-plavi do posljednjeg minuta za pobjedu nad Splitom 3:2 (3:0). Osijeku je bilo dovoljno osam minuta u vjerojatno najboljem poluvremenu ove sezone za, naizgled, nenadoknadivih 3:0. Gosti su bili izgubljeni.

Anton Maglica, dvadesetogodišnjak koji je preko noći postao prva i trenutno jedina napadačka opcija bijelo-plavih, u dvije je minute dva puta matirao Vukovića, a samo do kraja prvog dijela bar je u još dva-tri navrata "poštedio" vratara Splićana.

Nakon autogola Jelića činilo se da je utakmica gotova, no u nastavku se sve okrenulo - nestalo je igre domaćina iz prvog dijela, pogreškama su dozvolili grogiranim Splićanim da se vrate u utakmicu, a lakat Kvržića u lice Mirka Hrgovića ostavio ih je u igračkom deficitu. Ponuđenu priliku gosti nisu uspjeli iskoristiti. (M.I./Agencija VLM)