Radonjić zabio za pobjedu

'Modre' nade pale u Puli: Mamić ljutit zbog crvenog kartona!

Istra je pobijedila pomlađenu momčad Dinama 2:1 u 35. kolu Prve HNL…

Dinamo je u Puli poveo golom 17-godišnjeg Ante Ćorića u 19. minuti, a Istra je izjednačila iz jedanaesterca u 58. minuti.

Šimunović je srušio Batarela u šesnastercu Istre i zaradio drugi žuti karton, a Obšivač je bio siguran s jedanaest metara. Radonjić je postavio konačnih 2:1 osam minuta kasnije.

Dinamo je tako nakon poraza od Rijeke u prvoj utakmici finala Kupa upisao još jedan poraz, no treba istaći da su "modri“ na travnjak Drosine istrčali s mlađahnom postavom u kojoj su zaigrali mladići poput Capana, Ćorića, Fiolića i Brodića.

"Čestitam Istri na pobjedi. Žao mi je što danas nismo uspjeli osvojiti bodove jer mislim da je to ova naša mlada momčad svakako zaslužila. Igrali su sjajno od prve minute, pokazali su hrabrost i uložili nadljudski napor na terenu. Ljutit sam zbog Šimunovićevog crvenog kartona jer ga nećemo imati na raspolaganju u uzvratu finala Kupa protiv Rijeke, a kadar igrača ionako nam je dovoljno slab", kazao je trener Dinama Zoran Mamić, a prenosi službena web stranica Dinama.

Istra - Dinamo 2:1

Istra: Brkić - Obšivač, Vučko, Budicin - Woon (od 23. Dadić), Batarelo (od 89. Ivanović), Heister, Havojić, Kramarić - Pavlović, Radonjić (od 80. Mance).

Dinamo: Ježina - Pinto, Capan, Šimunović, Lima - Leko, Pavičić, Ćorić (od 60. Šunjić) - Husejinović (od 15. Pivarić), Fiolić (od 81. Knežević), Brodić.