Nakon pola godine

Majstor Vugrinec spašava Slaven: 142. golom srušio Lokomotivu!

30. kolo HNL-a otvoreno je utakmicom u Koprivnici...

Slaven Belupo je pobijedio Lokomotivu 2:1 i uzeo tri važna boda u borbi za ostanak.

Koprivničanci su se sada izjednačili s Osijekom te imaju 22 boda, a junak pobjede, prve nakon 20. listopada prošle godine, bio je Davor Vugrinec.

Legendarni Varaždinac koji je nedavno proslavio 39. rođendan u 70. minuti donio je prednost Slavenu, u 80. poravnava Mišić, ali samo minutu kasnije Vugrinec svojim drugim pogotkom donosi pobjedu domaćima.

Vugrinecu su ovo bili 141. i 142. pogodak u HNL-u, kojima je još malo na vječnoj ljestvici strijelaca pobjegao Igoru Cvitanoviću (126 golova).