Gol odluke u 93. minuti

'Lokosi' do pobjede u sudačkoj nadoknadi, izjednačili se s Dinamom!

Nogometaši Lokomotive u desetom kolu HNL-a osvarili su vrijednu i važnu pobjedu.

Na Maksimiru su pobijedili Hrvatski dragovoljac 2:1, a pobjednički pogodak zabili su tek u trećoj minuti sudačke nadoknade.

'Lokosi' su bolje otvorili utakmicu, ali gosti su poveli. U 25. minuti za vodstvo Dragovoljca zabio je Bacelić-Grgić, a s tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugoj minuti nastavka bivši igrač Hajduka Ivan Lendrić je izjednačio, a to mu je bio prvijenac.

Taj rezultat bio je aktivan sve do 93. minute kada je Budimir zabio za tri boda. Lokomotiva se ovom pobjedom, barem privremeno, izjednačila na vrhu s Dinamom. (Agencija VLM)