Dvaput se vraćali, ali...

Lokomotiva slavila u Puli: Trebotić dotukao Istru

U prvoj utakmici vikend programa 22. kola HNL-a Lokomotiva je u Puli slavila protiv Istre.

Završilo je 4:2 za goste iz Zagreba, koje je u vodstvo doveo Ante Budimir u 22. minuti. U 33. iz jedanaesterca poravnava Dejan Radonjić, ali u finišu prvog poluvremena ponovno je Budimir strijelac za vodstvo igrača Tomislava Ivkovića.

Početkom nastavka (55. minuta) Blagojević izjednačava, ali onda Dinko Trebotić u 62. donosi i treći put prednost Lokomotivi, poslije čega se igrači Igora Pamića nisu uspjeli vratiti. Štoviše, Trebotić je svojim drugim golom zaključio utakmicu u 81. minuta.