Furiozni 'lokosi'

Lokomotiva razbila Zadar: Kramarić opet zabio!

U prvoj utakmici 23. kolu Prve HNL Lokomotiva je s 4:1 pobijedila Zadar na Maksimiru...

Lokomotiva je povela golom Barbarića u 42. minuti. Con je izjednačio tri minuta kasnije, na samom izmaku prvog poluvremena. Za razliku od utakmice s istim protivnikom u prošlom kolu u Stanovima, kada su s igračem više izgubili s 1:0, „lokosi“ su u drugom dijelu krenuli furiozno prema golu gostiju.

Boras je doveo domaće u vodstvo od 2:1 u 61. minuti, a Mesarić je šest minuta kasnije povisio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Andrej Kramarić u 90. minuti. Kramariću je to bio 14. gol u sezoni i prvi je strijelac lige.

Trener Dinama Kruno Jurčić najavio je da „Kramu“ na kraju sezone vraća u „modri“ sastav.